Informacje dla architektów

Zapraszamy do współpracy kreatywnych Architektów i Dekoratorów Wnętrz, dla których projektowanie wnętrz lub obiektów komercyjnych jest pasją, w których detale są najważniejsze, a elementy wykończenia są bezkompromisowe w najwyższej jakości.

Nasza bogata oferta wyrobów z MDF jest zawsze najwyższej jakości, termin realizacji to maksymalnie 10 dni roboczych niezależnie od produktu, wyboru koloru z palety RAL lub NCS czy płyty wilgocioodpornej. Podejmując współpracę z Adore Decor nie tylko podnosisz swoją renomę na rynku oferując swoim klientom to czego nie możesz dostać od innych producentów, ale także masz pewność, że nasza obecność na rynku wynika z bezkompromisowości w walce z jakością i rzetelnością. Oferujemy kompleksowe wsparcie i doradztwo techniczne, wysoki poziom obsługi klienta i gwarancję konkretnych korzyści płynących z owocnej współpracy.

Podręczny wzornik jest dostępny dla każdego Architekta i Dekoratora Wnętrz bezpłatnie. Aby uzyskać szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Managerem Sprzedaży pod numerem telefonu 883 11 22 14 lub adresem email biuro@adore-decor.pl

Opinie

NASZYCH KLIENTÓW

Super!

Zamówiłam listwy, są super - jestem zadowolona i naprawdę polecam 🙂

Paulina 6 listopada 2016

Tweets

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

akolor-min

Hutnicza 9, 81-061 Gdynia

+48 570 70 70 21

biuro@adore-decor.pl

Odwiedź nas

fejs-min inst-mingplus